Nazwa produktu:
Grzejniki płytowe PlanGrzejniki VK Plan to niepowtarzalne wzornictwo wyróżnione nagrodą „DesignPlus”. Ich idealnie płaska i śnieżnobiała powierzchnia nadaje wyjątkowy charakter pomieszczeniom, dzięki czemu stały się poszukiwanym elementem wystroju wnętrz. Masywna, monolityczna forma grzejników jest dostosowana do wymogów energooszczędnego ogrzewania i doskonale harmonizuje z wieloma koncepcjami architektonicznymi. 

Wytwarzane są według specjalnie opracowanej technologii spawania laserowego, dzięki temu są trwałe oraz perfekcyjnie wykończone – brak widocznych spoin i zgrzein. Odporna na zarysowania powierzchnia lakiernicza w kolorze RAL 9016 (biała) jest łatwa w pielęgnacji. Grzejniki dają się łatwo czyścić, co jest bardzo ważne dla alergików. 

Grzejniki Calat Vertikal oferowane są w dwóch typach: 10 i 20, o szerokości 400 i 550 mm, wysokości: 1605, 1805 i 2005 mm. Przystosowane są do podłączenia dolnego centralnego (środkowego).

Uniwersalny montaż 

  • uniwersalna konstrukcja przyłączy umożliwia podłączenie grzejnika VK Plan do instalacji: od dołu, z boku lub przeciwlegle – w zależności od potrzeb 
  • grzejnik nie posiada tylnej strony, co umożliwia jego obracanie – przyłącza z lewej lub prawej strony
  • łatwy i pewny montaż dzięki zestawom do szybkiego montażu z regulowanymi sprężynowymi wieszakami 
  • maksymalna temperatura robocza 110°C 
  • nadciśnienie robocze do 10 bar
Dodatkowe informacje:
Formularz zapytania:
Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *